Tábor pro rodiče s dětmi

Kdy?

Od pátku do soboty 29.6. - 5.7. 2024 (příjezd i odjezd možný dle domluvy i jindy)

Kde?

Táborová základna Pionýra Řečkovice u rybníka Kalicha, Česká Kanada - Jižní Čechy, Senotín - Dobrá Voda

Doprava individuálně autem, vlakem, busem, na kole :-)

GPS: 49°4'1.114"N, 15°7'6.612"E

Co nabízíme?

Táborové ubytování - stany s podsadou a podlážkou (po dvou postelích), dřevěnou klubovnu a sušárnu, klasické latríny, polní umývárku, vojenskou sprchu, táborovou kuchyni s kuchařem, společné snídaně a večeře, hřiště, louky, lesy, pohodu a klid, ostatní dle domluvy

Program?

Individuální dle domluvy rodin a táborníků - s celotáborovým tématem možnost výletů do okolí, cyklistika, hrad Landštejn, Jindřichův Hradec atd., houbaření, sběr borůvek, hry na hřišti, malý bazén na koupání (Kalich není úplně vhodný)

Nabídkový program - společné večery u táboráku, pro děti soutěže, olympiáda, barvení triček – vše dle další domluvy. Můžete také nabídnout, že něco uspořádáte pro ostatní. Je možno uspořádat pro děti den bez rodičů v táboře není el. proud, pouze ve vymezený čas se zapíná elektrocentrála

Na táboře není přítomen školený zdravotník, provozovatel zajistí pouze provoz základny a nabídkový program. Na akci budou přítomni naši vedoucí, kteří ručí za chod tábora. O děti se starají jejich rodiče a za svoji bezpečnost si ručí každá rodina sama. Aktivit se účastní s přihlédnutím ke svým vlastním zdravotním, věkovým a jiným specifikům. Psy a jiná domácí zvířata je možno brát na tábor pouze po předchozí dohodě.

Dále bude přítomen vedoucí akce, kuchař a další pracovníci, kteří budou k dispozici v předem daných službách. V péči o zázemí se budou dle potřeby střídat účastníci dle rozpisu služeb (voda, dřevo, nádobí, úklid).

Dodržování základních pravidel soužití je podmínkou (noční klid, pořádek, …).

Cena?

Dospělí: 1.490,- Kč

Děti 5 – 10: 1.190,- Kč

Děti 3 – 5: 790,- Kč

Děti do 3let: ZDARMA

Poplatek za pejska: 150,- Kč

Poplatek za „stan navíc“ (bez matraček, pouze na uložení věcí): 100,- Kč/den

Poplatek za 1 – 4 dny: 250,- Kč (děti 150,- Kč)/noc

 

Cena zahrnuje: polopenzi, pronájem a provozní náklady základny (ubytování a využívání společných prostor, benzín do elektrocentrály, nákup materiálu na program)

Cena nezahrnuje: dopravu, náklady nad rámec programu (vstupné nebo projížďka na koních, jízdné), umývání vlastního nádobí, úklid, pojištění. Vlastní prostěradlo.

Účastníci jsou povinni podílet se: na přípravě ohniště na večerní oheň = nosit dřevo z lesa; (v případě nutnosti pomoci se zajištěním dřeva pro kuchyň a případně s výpomocí v kuchyni - škrábání brambor, umývání nádobí)

Přihlášky?

Váš případný zájem projevte na e-mailovou adresu ifcas@seznam.cz a zašleme vám formulář přihlášky k vyplnění. Přihlášku zašlete elektronicky nebo na adresu: Ivana Škopová, Foglarova 1364, 664 34 Kuřim.

S přihláškou je nutno dále zaslat nevratnou zálohu 500 Kč na osobu. Platit můžete na účet u Fio banky číslo 2400764340/2010, variabilní symbol vám přidělíme po obdržení přihlášky. V případě zájmu vám vystavíme fakturu. Platbu zálohy proveďte do 30. 4. 2024.

Seznam dosud přihlášených bude vystaven na webu na této stránce nebo na facebooku Dovolená u Kalicha.

Storno poplatek při odhlášení:

do konce května 15 % z ceny

do konce června 30 % z ceny