2011 - Zlatá horečka

 
Během letošních 14 táborových dní se naše tábořiště proměnilo ve westernové městečko Dawson City a z velkých i malých se stali drsní kovbojové. A městečko si žilo klasickým westernovým životem: 
      banka byla přepadena lupiči, zachraňovali jsme poslední sudy whisky, stavěli koleje a posílali zprávy z místní pošty. Pomohli jsme v hostinci s hostinou, doktorovi jsme nasbírali léčivé byliny a s Indiány po nerozhodné bitvě uzavřeli mír. Samozřejmě, že došlo i na hledání a rýžování zlata, bylo přece období Zlaté horečky. A když měli kovbojové dost peněz, mohli si vyrazit do kasína. 
      Mimo jiné jsme hned první sobotní noc prožili obrovskou bouřku. Takovou,jakou i my pamětníci za celých 20let nepamatujeme. Většina dětí ji ale s úspěchem prospala, takže nevyspaní a vynervovaní byli naštěstí jenom dospělí:). Celkově si s námi letos počasí dost pohrávalo, buď bylo extrémní horko a nebo zima, déšť a bláto. Jak je ale vidět na fotkách, dětem je prostě jedno, jaké je počasí, důležité je, aby byla dobrá zábava. 
      A my už se teď moc těšíme na všechny zase příští rok na táboře.